MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15629096
nr 1562 9096
Karmstol
Läder, 1970-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:10:54
300 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr